Ettevõtte juhi portree


ettevõtte juhi portree
Ettevõtte juhi portree võib olla nii klassikalises võtmes stuudioportree kui ettevõttes kohapeal tehtud ametiportree. Kuigi portreefoto kasutusala on väga erinev. Ametiportree peab sobima ametlikesse kanalitesse nagu näiteks ettevõtte koduleht, ettevõtte aastaaruanne ja muud esindusväljaanded. Juhi portree peab sobima pressi ning olema ettevõtte visiitkaart. Teisisõnu esinduslik. Aga ka sotsiaalvõrgustikesse nagu Facebook, Linkedin. Tihti lisatakse ametiportree CV-le.

Lisaks ettevõtete juhtidele ja firmajuhtidele pildistame ametiportreed ka teiste alade esindajatest – kunstnik, muusik, kirjanik, luuletaja, koolitaja, advokaat – kui amet on oma olemuselt iseseisev, esinduslik ning sotsiaalselt aktiivne, siis on ametiportree üks vajalik töövahend.

Stuudios pildistamiseks on vajalik aja broneerimine. Selleks tuleks võtta stuudioga ühendust, anda teada oma soovid ja plaanitud ametiportree peamised kasutusalad. On võimalik broneerida lühike sessioon, kus pildistame ühel taustal ja ühes riietuses. On võimalik broneerida pikem sessioon, kus saame vahetada ka tausta ning kasutatakse erinevaid riietusesemeid.

Ettevõttes kohapeal pildistame peamiselt loomulikus valguses, vajadusel võtame kaasa tehnilise valguse. Koos on võimalik üle vaadata erinevad kohad ja variandid ettevõttes, arutada pildistamiseks sobivat tausta ja valgust. Vajadusel külastab fotograaf eelnevalt ettevõtet ja konsulteerib enne pildistamist.

Naistel soovitame alati teha professionaalse meigi. Kui meigikunstniku valik osutub keeruliseks – palun küsi stuudiolt nõu. Meigikunstnikku on võimalik stuudiost ka ettevõttesse kohapeale tellida.

Hea tulemuse tagab hea planeerimine. Soovitame teha seda aegsasti ja koos fotograafiga.

Juhtub, et vahel on vaja üht konkreetset pilti kiiresti ja kohe. Selleks tuleb vaid helistada ja teha päring stuudiole. Sõltuvalt oma ajakavast aitame võimalusel ikka!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*